Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT SUPRAFETE ULTRA RAPID, MAXIL SEPT, 20L Dezinfectant pentru spatii private si zone de sanatate publica. Utilizare: dezinfectia de nivel inalt a suprafetelor, a dispozitivelor medicale rezistente la alcooli, din institutii sanitare si a institutiilor private (spitale, centre medicale, camine de batrani, scoli, industria farmaceutica si cosmetica), unde se doreste o dezinfectare rapida. Efectul biocid se instaleaza in 2 minute. Produsul are o uscare rapida şi nu lasa reziduri. Mod de utilizare: Produsul Maxil Sept Ultrarapid se foloseste in concentratie de 100%, aproximativ 15-18ml solutie/m2 si este destinat dezinfectiei rapide a suprafetelor si dispozitivelor medicale rezistente la alcool prin stergere sau pulverizare, in spitale (mese, clante etc.) precum si in spatiile de productie sensibile din industria farmaceutica, cosmetica etc. Atentie! Nu se foloseste pe suprafete acrilice sau plexiglas, respectiv pe suprafete protejate de lacuri pe baza de alcooli. Spectru de actiune: Bactericid, Fungicid, Virucid, Microbactericid, Tuberculocid. Bactericida SR EN 1276/2000 - Staphylococcus aureus ATTC 6538, Pseudomonas aeruginoasa ATTC 15442, Enterococcus hirae ATTC 10541, Escherichia coli ATTC 10536 Bactericida SR EN 13697/2002 - Staphylococcus aureus ATTC 6538, Pseudomonas aeruginoasa ATTC 15442, Enterococcus hirae ATTC 10541, Escherichia coli ATTC 10536 Batericidă SR EN 1040/2009 - MRSA ATTC 33591 2 minute Bactericida SR EN 13727/2004 - Staphylococcus a

Număr anunț
DA26987119
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat