Atribuită Cumpărare directă

TEAVA ROTUNDA 2X2.9 - 120 ML - 15.52 RON/ML OTEL LAT 40X3 - 12 ML - 3.82 RON/ML TOTAL: 1908.25 RON

Număr anunț
DA26994550
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.908,25 RON
Valoare atribuită
1.908,25 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.908,25 RON

din 1.908,25 RON estimat