Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 60L (20) HDPE GALBENI Rola 82 SACI MENAJ 120L (10) ULTRA LDPE buc 25 SACI MENAJ 240L (10) ULTRA LDPE buc 24 COADA METALICA UNIVERSALA 140CM buc 12 GALEATA CU STORCATOR buc 6 COADA LEMN FILETATA 1.2M buc 12 LAVETE UMEDE 3/SET buc 20 AVANTI DETERGENT GEAM CU PULV. 750ML buc 24 BONUX MANUAL 400G 3&1 WHITE LILIAC buc 10 MOP BUMBAC ALB 250GR buc 40 LAVETE UNIV. MICROFIBRA 40*40 (5BUC/SET) ALBASTRE Set 4 LAVETE UNIV. MICROFIBRA 40*40 (5BUC/SET) VERDE Set 4 LAVETE UNIV. MICROFIBRA 40*40 (5BUC/SET) GALBENE Set 4 LAVETE UNIV. MICROFIBRA 40*40 (5BUC/SET) ROSIE Set 6 "ALINT PROSOP MONOROLA 42ML 1/SET 2STR. 220FOI " buc 15 KLAUS PROFESIONAL SAPUN LICHID ALB CREMOS DOVELIA 5L buc 20 MR. PROPER 5L LEMON buc 15 BASIC SET (PERIE WC + SUPORT) G.P. Set 12 SERV. UMEDE CU CAPAC (72BUC) PANTHENOL pachet 36 HARTIE IG. ALBA KLAUS FARA ETICHETA 2 STR. (24 ROLE/SAC) 140FOI/15.40 M Set 45 FARAS THAR CU LAMELA CAUCIUC buc 11 CLORAMINA BICLOSOL 1KG (300BUC/CUT) - 12/BAX cut 6 DOMESTOS 750ML PINK ROZ- 9/BAX buc 20 PROSOP MAINI VERDE RECICLAT "V" KLAUS 250/1 1STR 210*250- 20/BAX buc 140 SAPUN CREMA ANTIBACT.LUXOR 5L - 2/BAX buc 6 MATURA CURTE NUIELE buc 7 PROSOP ROLA MINI ALB DER.CENTR. 2STR buc 24 SACI MENAJ 60L (10) LDPE -50/BAX SF. Rola 100 PERFEX HARTIE IG. 120 FOI (8+2) 3STR MUSETEL Set 32 MATURA TANGO (FIR MEDIU) buc 15 FAIRY 400ML APPLE buc 20 TOPSTAR BURETE METALIC (2/SET) Set 6 DOZATOR SAPUN LICHID INOX SATINAT 1500ML ECOLINE (SD 312ES) buc 4 MATURA PAIE SORG 10/SET buc 5 SANO DRAIN LI
- Număr anunț
- DA27007316
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arta Sibiu (CUI 4556174)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.150,69 RON
- Valoare atribuită
- 5.150,69 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.