Atribuită Cumpărare directă

SARE ANTIDERAPAJ 25KG 3280 50 BUC LOPATA ZAPADA ELBRUS ECO 5 BUC TRANSPORT STANDARD ZONA A 1 AU

Număr anunț
DA27017218
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
37411000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,15 RON
Valoare atribuită
983,15 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,15 RON

din 983,15 RON estimat