Atribuită Cumpărare directă

Licenta antivirus Bitdefender GravityZone Business Security, edu renew, 20 utilizatori, 3 ani

Număr anunț
DA27026401
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
48760000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.605 RON
Valoare atribuită
1.605 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.605 RON

din 1.605 RON estimat