Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de constructii puturi ce includ: lucraripentru pozarea cablurilor, sapatura manuala, imprastierea cu lopata a pamantului, umpluturi in straturi compactate cu mijloace manuale, camine de inspectie apa monobloc, Capac si rama stas la hidrantul de la Muzeul ”Casa Domneasca” Brebu
- Număr anunț
- DA26888427
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- FRANKLIN SRL (CUI 14464388)
- Cod CPV
- 45221200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.612 RON
- Valoare atribuită
- 2.612 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.