Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI BIROU PLIC C6 SILICON - 1000*0.08 PLIC C5 SILICON - 500*0.12 PLIC C4 SILICON - 250*0.20 DOSAR SINA LUNGA - 200*0.40 AGENDA A4 SAPTAMANALA 2021 - 1*21.85 CAPSE 24/6 NOKI - 10*0.65 CAPSATOR KANGAROO DSEE335 - 5*17.64 EVIDENTIATOR SCHNEIDER - 20*2.52
- Număr anunț
- DA26890358
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII TULCEA (CUI 13590817)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,95 RON
- Valoare atribuită
- 436,95 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.