Atribuită Cumpărare directă

Ulei amestec

Număr anunț
DA26886270
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE - UNITATEA TERITORIALA 235 (CUI 26309426)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
09211820-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,44 RON
Valoare atribuită
134,44 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,44 RON

din 134,44 RON estimat