Atribuită Cumpărare directă

Curs Etica, integritate si transparenta decizionala in administratia publica – Perioada 06.12-13.12.2020 – Hotel President SPA Baile Felix – Tarif curs 823,53 lei fara TVA / Tarif cazare 3514,29 lei fara TVA

Număr anunț
DA26897869
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.337,82 RON
Valoare atribuită
4.337,82 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.337,82 RON

din 4.337,82 RON estimat