Atribuită
Cumpărare directă
1. Nota de constatare, Formular A4, hartie autocopiativa in 2 exemplare. 2. Proces verbal de constatare, A4 , hartie autocopiativa in 2 exemplare. Fiecare exemplare fiind compus din 2 pagini. 3. Foi de parcurs, Bloc A4 fata verso, 100 file. 4. Registru intrări-ieșiri, A4 fata verso, 100 file, coperta carton duplex. 5. Cerere de analiza,Carnete A4, hartie autocopiativa in 3 exemplare. 6. Anexa 1-cerere de analiza, Carnete A4, 25 seturi a 2 pagini, hartie autocopiativa in 3 exemplare. 7. Ordin de deplasare, Carnete A5, imprimate fata verso.
- Număr anunț
- DA26909818
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI 15343139)
- Cod CPV
- 79800000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.088,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.088,95 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.