Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: 70551515 Prelungitor prelungitoare SCHUKO 5 prize 1,5 m metri cu intrerupator cablu 3x1,5mm negru TED Lungime cablu (m): 1,5 Sectiune cablu (mm): 3 x 1,5 Nr. prize: 5 Amperaj (A): 16 Putere max. (W): 3680 Tensiune alimentare (V): 230 Intrerupator: Da Material: Plastic PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26886013
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.078,65 RON
Valoare atribuită
1.078,65 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.078,65 RON

din 1.078,65 RON estimat