Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom HP Neverstop Laser MFP 1200w, A4, USB, Wi-Fi si Kit de reincarcare HP

Număr anunț
DA26890273
Autoritate contractantă
COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,83 RON
Valoare atribuită
839,83 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,83 RON

din 839,83 RON estimat