Atribuită
Cumpărare directă
Espressor automat De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.W,0132213146. Automat Tip incastrare Standard Utilizare Rezidential Tip alimentare Cafea boabe Tip bautura Cafea Cappuccino Sistem spumare lapte Automat Numar duze cafea 2 Trepte de macinare rasnita 13 Functii Oprire automata Tava de scurgere detasabila Sistem economisire energie electrica Stand-By Culoare Alb/Gri SPECIFICATII TEHNICE Putere 1450 W Presiune pompa 15 bar Capacitate compartiment cafea 250 g DIMENSIUNI Inaltime maxima ceasca 142 mm 0132213146 garantie 24 luni. Transportul inclus in pret. Termen de livrare 5 zile. Beneficiar: UBB Lutas Mihaela Solicitant: Geczi Felicia
- Număr anunț
- DA26900322
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 39711310-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599 RON
- Valoare atribuită
- 1.599 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.