Atribuită Cumpărare directă

Set filtre Hepa H14 + filtru preliminar de praf F5 pentru hota bacteriologica cu flux vertical laminar, clasa II A, tip HFV 1800 D (incluzand deplasarea la sediul beneficiarului, echipamentul de protectie aferent, reglajele corespunzatoare) Garantie filtre: 1 an dar nu mai mult de 2000 ore de utilizare a hotei.

Număr anunț
DA26901843
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA SRL (CUI 6043132)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.740 RON
Valoare atribuită
9.740 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.740 RON

din 9.740 RON estimat