Atribuită Cumpărare directă

TeamViewer Corporate v15 - subscriptie 1 an cu suport si mentenanta. Specificatii tehnice : • Teamviewer Corporate - solutia enterprise pentru accesarea de la distanta a calculatoarelor, serverelor si altor dispozitive mobile • Asigura conexiuni intre diferite persoane, diferite locuri si lucruri din intreaga lume pe cea mai extinsa gama de platforme si tehnologii • Solutionati de la distanta probleme sau reuniti clienti si colegi fara a efectua pasi complecsi si fara a fi necesar un timp de pregatire indelungat. • Licenta de tip electronic non-returnabila/non-anulabila cu link de download si cheie de activare • *O licenta Teamviewer Corporate este multi-utilizator (flotanta) si permite 3 canale (3 utilizatori simultani) sa lucreze cu TeamViewer pe orice numar de dispozitive, indiferent de locatie. • Teamviewer Corporate beneficiaza de 12 luni de suport si mentenanta tehnica prioritara. • Software licentiat pe baza de abonament anual. IMPORTANT: Livrarea se face in format digital. Dupa confirmare platii, in 2-3 zile lucratoare veti primi pe email link-ul de download si licenta impreuna cu instructiunile de activare. De asemeni, licenta si link-ul de download vor putea fi accesate si din contul Dvs. eMag de client in sectiunea comenzi. Specificatii CARACTERISTICI GENERALE Tip aplicatie TeamViewer Corporate Varianta de comercializare Licenta electronica Utilizare PC Smartphone Tableta Prestarea se va face conform referatului de necesitate al beneficiarului, atasat scanat.

Număr anunț
DA26926293
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
EXPERT ZONE SRL (CUI 31266798)
Cod CPV
48000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.265 RON
Valoare atribuită
7.265 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.265 RON

din 7.265 RON estimat