Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii din catalog: Creion mecanic 0.7 mm = 25 buc.

Număr anunț
DA26896215
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30192126-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,25 RON
Valoare atribuită
106,25 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,25 RON

din 106,25 RON estimat