Atribuită Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9% 100 ml x 20 flacoane Ecoflac plus x 100 ml solutie perfuzabila / NATRII CHLORIDUM

Număr anunț
DA26900232
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,50 RON
Valoare atribuită
198,50 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,50 RON

din 198,50 RON estimat