Atribuită Cumpărare directă

Servicii postale constand in: Corespondenta neprioritara interna din serviciul standard pana la 50g Corespondenta neprioritara interna Recomandata pana la 50g Corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire pana la 50g Corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire peste 50g pana la 100g Corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire peste 100g pana la 500g Corespondenta prioritara internationala cu confirmare de primire peste 50g Corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire si valoare declarata (20 lei) peste 50g pana la 100g Corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire si valoare declarata (20 lei) peste 100g pana la 500g Colete postale interne standard 0-10kg Prioripost pana la 100g Prioripost peste 100g pana la 1000g inclusivConditii: Conform conditiilor contractuale Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro.

Număr anunț
DA26950091
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.184,60 RON
Valoare atribuită
82.184,60 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.184,60 RON

din 82.184,60 RON estimat