Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza documentatii tehnico-economice in vederea efectuarii intretinerii si reparatiilor drumurilor calamitate de pe teritoriul administrativ al UAT COMUNA INTREGALDE, jd. Alba in conformitate cu prevederile HG nr. 718 / 2020.

Număr anunț
DA26926737
Autoritate contractantă
COMUNA ÎNTREGALDE (CUI 4562524)
Furnizor / câștigător
AB ROUTE PROIECT SRL (CUI 33089072)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat