Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE REPARATIISIFON SCURGERE 6/4/40 CU MANSON PLASTIC A770 4,00 buc 3,68 VOPSEA ECOPLAST V 4110-P3L KOBER 1,00 buc 26,12 DILUANT UNIVERSAL II 900ML 1,00 buc 7,98 DISC TAIERE INOX 125X1,6 2.608.603.172 4,00 buc 4,02 EMAIL IDEEA NEGRU E51900 0.75L KOBER 1,00 buc 15,62 EMAIL IDEEA GRI DESCHIS E51810 0.75L KOBER 1,00 buc 15,62 EMAIL IDEEA MARO C0.75L E51770 2,00 buc 15,62 EMAIL IDEEA VERDE DESCHIS 51521-C0.75L KOBER 1,00 buc 15,62 35-174 BROASCA 90P B18+T178 SM ZI 5500319069 2,00 buc 25,20 DISC TAIERE METAL 125X1,6 2.608.603.165 6,00 buc 3,38 SURUB PT LEMN 3.5X55 FIXARE GIPSCARTON KSGD-35055 202.04.74(VRAC) 30,00 buc 0,07 SURUB PT LEMN 3.5/3.9X35 FIXARE GIPSCARTON FT-3535 WRET-MET KSGD 30,00 buc 0,05 BROASCA EXT FARA CILINDRU AURIU/CROM L85 153-20 2,00 buc 16,49 640008 DIAMANT GEAM 0603 3 1,00 buc 9,47 SURUB PT LEMN 3.5X45 FIXARE GIPSCARTON KSGD-35045 WRET-MET 202.03.24 30,00 buc 0,05 PUNGA BIO 34X40CM 3,00 buc 0,13 ZAVOR ZINCAT PT INT 100 644074 2,00 buc 2,60 SET OGLINDA MN04540 ALB 942.52.48 2,00 buc 3,93
- Număr anunț
- DA26889808
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu (CUI 2843833)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274,58 RON
- Valoare atribuită
- 274,58 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.