Atribuită
Cumpărare directă
Antigelul auto concentrat G12 este un antigel fabricat pe baza de glicoli, conservanti si inhibitori de coroziune organici, de tip carboxilic. Combina o protectie foarte buna impotriva coroziunii si a cavitatii aliajelor din aluminiu cu o excelenta protectie pentru metalele grele si neferoase. Este compatibil cu piesele din cauciuc sau plastic utilizate la sistemele de racire. Nu contine silicati, nitriti, amine, fosfati !Antigelul auto concentrat G12 este recomandat pentru orice tip de autovehicule cu motoare moderne, de ultima generatie, care functioneaza cu benzina sau motorina, inclusiv pentru autoturisme cu motoare ultra performante care functioneaza la turatii si temperaturi inalte. Mod de utilizare: Se utilizeaza exclusive in amestec cu apa demineralizata sau distilata! Concentratia volumetrica Concentratia volumetrica Punct de congelare Antigel concentrat G12 Apa demineralizata 0C, max.50 % 50 % -3040 % 60 % -2535 % 65 % -18 - 1 canistra-10 l - 1 canistra-20l
- Număr anunț
- DA26909889
- Autoritate contractantă
- Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
- Furnizor / câștigător
- MAFE CHEM S.R.L. (CUI 42435957)
- Cod CPV
- 24951311-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.