Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO Autoturism VW Passat Capacitate cilindrica - 1968 cmc An fabricatie - 2008 Putere 103 kw Masa - 2060 kg Suma asigurata - 25039 lei Prima de asig - 2195.20 lei Valabilitate 12 luni - 14/12/2020 - 13/12/202

Număr anunț
DA26900996
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.195,20 RON
Valoare atribuită
2.195,20 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.195,20 RON

din 2.195,20 RON estimat