Atribuită
Cumpărare directă
SISTEME DE CALCUL / LAPTOP 1) Sistem calcul cu monitor, procesor i5 - Procesor i5, 8gb RAM, SSD 256 GB, unitate optică DVD RW, tastatură, mouse 2) Sistem calcul, procesor i3, Procesor i3, 4gb RAM, SSD 256 GB, unitate optică DVD RW, tastatură, mouse 3) Laptop procesor i3, Procesor i3, DVD RW, mufa RJ45
- Număr anunț
- DA26911076
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.941,10 RON
- Valoare atribuită
- 7.941,10 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.