Atribuită
Cumpărare directă
30 bucati "Stingator tip P6" cu pulbere conf. OMAI 138/2015. Specificatii : -recipientul este executat din tabla de otel prin procedee de sudura omologate, vopsit in camp electrostatic; -robinet executat din alama, fiind prevazut cu furtun si maner de sustinere, brat declansator si manometru indicator presiune; -agentul de stingere 6 kg de pulbere ecologica uscata universala ABC-E40%, care asigura stingerea cu eficienta maxima pentru toate tipurile de focare; -temperatura de functionare -30 grade C, +60 grade C. Produsele vor fi insotite de factura, certificat de calitate si conformitate, certificat de garantie si alte documente si atestari. Livrarea produselor se va face la sediul TRANSLOC S.A pana la data de 27.11.2020.
- Număr anunț
- DA26907245
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 35111320-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.