Atribuită
Cumpărare directă
3 bucăți cartușe color pentru imprimantă multifuncțională HP color LJ PRO MFP M479fdn, originale, respectiv W2031X (cyan), W2032 (yellow) și W2033 (magenta). Produsele vor fi însoțite de certificat de garanție și declarație de conformitate. Termen de garanție: 12 luni
- Număr anunț
- DA26929761
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.601 RON
- Valoare atribuită
- 2.601 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.