Atribuită
Cumpărare directă
Bazinul este confectionat din tabla ,vopsit in culorile solicitate,folosit pentru inlocuirea celor uzate s au degradate; banca stradala , confectionata din teava rotunda combinata cu otel lat, vopsea in culori optionale, avand aplicate gradene din lemn, cu fixare la sol sau in beton.
- Număr anunț
- DA26921338
- Autoritate contractantă
- ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
- Furnizor / câștigător
- MATY-G.A.L. FIER FORJAT SRL (CUI 20949140)
- Cod CPV
- 45233293-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.750 RON
- Valoare atribuită
- 42.750 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.