Atribuită Cumpărare directă

Memorie Laptop GOODRAM GR1600S3V64L11/8G, DDR3, 1x8GB, 1600 MHz

Număr anunț
DA26913066
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30233100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,69 RON
Valoare atribuită
143,69 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,69 RON

din 143,69 RON estimat