Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: 2416076 Card Cadou "Back to sport " 200 LEI 24 4033.61 LEI 2416077 Card Cadou "La multi ani "300 LEI 17 4285.71 LEI 2416100 Card Cadou "Multumesc" 350 LEI 7 2058.82 LE

Număr anunț
DA26913133
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET DOLJ (CUI 27418588)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.378,14 RON
Valoare atribuită
10.378,14 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.378,14 RON

din 10.378,14 RON estimat