Atribuită
Cumpărare directă
Stingator portativ presurizat permanent incarcat cu 6 kg pulbere, P6, pulbere ABC, destinat stingerii inceputurilor de incendii clasa A, B, C. Caracteristici: Stingator P6 cu pulbere de 6 kg, cu manometru, tip agent stingere pulbere ABC, masa incarcaturii: 6 Kg ubstanta de stingere CO2, Gaz propulsor CO2, Cantitatea nominala de substanta: 5 kg. Stingator portativ tip G5, destinat stingerii inceputurilor de incendii clasel B, C E, incarcat cu 5 kg cu CO2. Caracteristici: presiune de lucru 60 bar la 20ºC, presiune testare 250 bar, presiune de spargere 450 bar, tip agent stingere CO2, incarcatura nominala 5kg, lungime minima a jetului 4m, capacitate stingere 55B, temperatura de functionare -20ºC pana la +60ºC, dispozitiv de refulare furtun cu duza de refulare
- Număr anunț
- DA26919943
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- MAR - INA - PRODPREST SRL (CUI 5202760)
- Cod CPV
- 35111300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.293 RON
- Valoare atribuită
- 7.293 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.