Atribuită Cumpărare directă

Pipe guedel, sterile. Marimi: nr 000, 00, 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6. Ambalaj: 50 buc / cutie 500 buc / bax

Număr anunț
DA26913076
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,40 RON
Valoare atribuită
156,40 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,40 RON

din 156,40 RON estimat