Atribuită Cumpărare directă

Roller cu cerneala 0.6mm Schneider One Business de cerneala culoare neagra Marker permanent Schneider 130 vf rotund negru

Număr anunț
DA26948124
Autoritate contractantă
COMUNA SAVADISLA (Primaria Comunei Savadisla) (CUI 4889497)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.938,29 RON
Valoare atribuită
1.938,29 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.938,29 RON

din 1.938,29 RON estimat