Atribuită Cumpărare directă

1) OT13AMB autoturism, nr id - WV1ZZZ2EZ96022002 - prima de asigurare RCA 12 luni = 704,00 lei, data intrarii in valabilitate 27.11.2020, asigurator Allianz; 2) OT03ACD autoturism, nr id - ZFA18800001021751 - prima de asigurare RCA 12 luni = 302,00 lei, data intrarii in valabilitate 14.12.2020, asigurator Omniasig; 3) OT03SJA autoturism, nr id - ZFA25000001319954 - prima de asigurare RCA 12 luni = 377.89 lei, data intrarii in valabilitate 25.12.2020, asigurator Asirom; 4) OT33AMB autoturism, nr id - VF7YDUMFB12469149 prima de asigurare RCA 12 luni = 333.37 lei, data intrarii in valabilitate 07.12.2020, asigurator Euroins; 5) OT77AMB autoturism, nr id - WV1ZZZ7HZEH019088 - prima de asigurare RCA 12 luni = 573.43 lei, data intrarii in valabilitate 07.12.2020, asigurator Euroins; 6) OT55AMB autoturism, nr id - VF7YDUMFB12469892 - prima de asigurare RCA 12 luni = 466.72 lei, data intrarii in valabilitate 07.12.2020, asigurator Euroins; 7) OT44AMB autoturism, nr id - VF7YDUMFB12469921 - prima de asigurare RCA 12 luni = 333.37 lei, data intrarii in valabilitate 07.12.2020, asigurator Euroins; 8) OT10SJA autoturism, nr id - ZFA25000001319846 - prima de asigurare RCA 12 luni = 377.89 lei, data intrarii in valabilitate 25.12.2020, asigurator Asirom; 9) OT19AMB autoturism, nr id - UU1D4716753461713 - prima de asigurare RCA 12 luni = 310 ,00 lei, data intrarii in valabilitate 25.12.2020, asigurator Asirom; 10) OT08SJA autoturism, nr id - ZFA25000001320565 - prima de asigurare RCA 12 lun

Număr anunț
DA26905412
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.754,92 RON
Valoare atribuită
5.754,92 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.754,92 RON

din 5.754,92 RON estimat