Atribuită Cumpărare directă

varfuri pipeta 20-200 ul pentru pipete semiautomate BIOHIT, BRAND, ACCUMAX PREZENTA ACHIZITIE REPREZINTA COMANDA FERMA SE VA ASIGURA TRANSPORT GRATUIT

Număr anunț
DA26912612
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TULCEA (CUI 3721958)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.896 RON
Valoare atribuită
1.896 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.896 RON

din 1.896 RON estimat