Atribuită
Cumpărare directă
Suport pentru tuburi PCR, cu 96 orificii, compatibil cu tuburi PCR de 0.2 ml - DE PLASTIC SI DE METAL!!! 6114100 1 10 BUC /set RATIOLAB 41.92 41.92 PCR rack, PP, white , work and storage for 0.2, 0.5ml PCR tubes, 8x12 place, autoclavable 6114110 1 10 BUC /set RATIOLAB 51.82 51.82 Lids for PCR rack,PP, 14 mm 8 Suport pentru tuburi Epp 1,5/2 ml 211-0208 1 5 BUC /set VWR 93.89 93.89 Racks, microcentrifuge tube, PP, For freezer use Side handles for secure handling Numbered for easy sample identification Space for up to 80×1,5 or 2,0 ml microcentrifuge tubes. 5×16 array with conical-shaped holes to hold microtubes securely.225×67×29 mm Green
- Număr anunț
- DA26900037
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,63 RON
- Valoare atribuită
- 187,63 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.