Atribuită Cumpărare directă

CUPLAJ MERS LIBER ELECTROMOTOR: 1 BUC X 158.70 LEI ULEI CASTROL 10W40 B4 MAGNATEC: 1L X 23.50 LEI TOTAL:182.20 LEI

Număr anunț
DA26925945
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI 25064565)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,20 RON
Valoare atribuită
182,20 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,20 RON

din 182,20 RON estimat