Atribuită Cumpărare directă

Va rugam sa transmiteti la adresa de e-mail achizitii@drdpcluj.ro, formularele completate pe care le regasiti la sectiunea "Documente atasate" impreuna cu restul documentelor achizitiei pana la data de 02.12.2020 ora 17:00. Valoarea totala ofertata mentionata in Formularul de oferta nr. 8 si 9 va fi conform ofertei dvs incarcate in SEAP.

Număr anunț
DA26919221
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.360 RON
Valoare atribuită
66.360 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.360 RON

din 66.360 RON estimat