Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN CULOARE Stejar sonoma - 16465825 Stejar bronz - 16465827 Dulap dulapuri Rollbox din lemn / pal pe roti pentru birou cu 3 sertare Dimensiunile corpului cu rotile Rubin sunt 42 cm latime, 50 cm adancime si 60 cm inaltime. Acesta este usor de mutat dintr-un loc in altul, iar datorita dimensiunilor constructive poate fi amplasat sub biroul din aceeasi colectie. Latime (cm): 42 Inaltime (cm): 60 Adancime (cm): 50 Numar sertare: 3 PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26920854
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PREUTESTI (CUI 14124254)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.237,34 RON
Valoare atribuită
14.237,34 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.237,34 RON

din 14.237,34 RON estimat