Atribuită
Cumpărare directă
PORTOCALE,BAKE ROLS PIZZABEST ARAHIDE FARA SARE,CROCO KRAKERS SUSAN,CHIO CHIPS CASCAVAL,LAURA BOMB CIOCOLATA, POIANA AMARUIE,SNIKERS SUPER SIZE,MAGIC CROISSANT CZ CIOCO LU BARNI PRAJ LAPTE BAX,JOE NAP ALUNE,MADELEINE PASTA CAISE,DARE NAP DARK,ADICTO CIOCOLATA,ROMEGA RULADA PORTOCALE,SUGUS FRUCTE DE PADURE,SANTAL TOP PORTOCALA,SACOSA XMAS MANER,ECOTAXA COS ONICE
- Număr anunț
- DA26944070
- Autoritate contractantă
- COMUNA STOINA (CUI 5057571)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.893,11 RON
- Valoare atribuită
- 8.893,11 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.