Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Tip produs: Convector de podea Recomandabil pentru incaperi de pana la (m cubi): 30 Putere maxima: 2400 W Trepte putere: 2 Treptele puterii (W): 1200/2400 Timer: Nu Termostat reglabil: Da Indicator luminos de functionare: Da Protectie anti-inghet: Da Caracteristici generale Alte caracteristici: Functie Turbo Cablu alimentare 1.2 m Tensiune de alimentare: 220-230V, 50Hz Culoare: Negru Nivel de zgomot (dB): 49 Dimensiuni (I x L x A) cm: 39.9 x 12.2 x 72.7 Greutate (Kg): 4.3 Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA26978661
- Autoritate contractantă
- Scoala Superioara Comerciala "Nicolae Kretzulescu" Bucuresti (CUI 4316724)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39715240-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,45 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.