Atribuită Cumpărare directă

Saltea aterizare cu aer 3x2x0.3m - saltea pneumatica de aterizare, dimensiuni 3x2x0.3m, cu posibilitatea de a le plia și derula, prevazuta cu 8 manere de transport, rezistente, structura pneumatică sa permita construirii unui set de saltelele umflate separat., conforma cu regulile FIG

Număr anunț
DA26938029
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37421000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.974,80 RON
Valoare atribuită
7.974,80 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.974,80 RON

din 7.974,80 RON estimat