Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET ALIMENTE: 6x30 oua l tonelli 140g hoch br top tri smant-96 1705g giana ton mar-7 125gsardine-8 100g bucegi pate porc-25 5kg barila spaghete-6 5kg mc orez basmati-4 5kg mc sos maioneza-2 10g dr oet copt-4 25g croco bisc cacao-30 40g joe nap vanilie-24 200g fl halva cacao-4

Număr anunț
DA26922048
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.174,74 RON
Valoare atribuită
2.174,74 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.174,74 RON

din 2.174,74 RON estimat