Atribuită Cumpărare directă

Pachetul include: 1. Fixing film copiator Canon IR 1024/1018/1020 (inclusiv montaj) 1 buc * 240 lei= 240 lei 2. Revizie resetare imprimanta Epson L355, L210, L110 1 buc * 180 lei = 180 lei 3. Prestare servicii mentenata imprimanta cu CISS Epson 1 buc * 130 lei = 130 lei

Număr anunț
DA26926618
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NAMOLOASA (CUI 21643041)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat