Atribuită
Cumpărare directă
1040681 CLESTE COMBINAT 180MM HOLZER P TRO14020 1 BUC 16,20 7003258 CIOCAN CAUCIUC 500G 2060 1 BUC 26,42 6014742 RFT SET FIXARI SANITARE MD 680 5 PUN 4,38 1017798 SD SURUB PT GIPS CARTON 3.5X45 FOSF PH2 500 BUC 0,04 6015238 SURUB DIN 7982 3,9X16 19440B39016F2 2 PUN 4,07 6001285 SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603-M6X40 ZA 50 BUC 0,22 6000212 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 ZA 50 BUC 0,04 3001766 ROMA VAS WC MNB. -I.Vert..R20 K07-016 PN 5 BUC 115,97 3021245 CAPAC WC LEGERINO ALB BAL. PLASTIC 1110P 6 BUC 42,02 3005445 MANSON IESIRE WC RA372 71150010 5 BUC 8,40 3024475 BATERIE DECO LAVOAR BDC2 FERRO 4 BUC 71,43 5008530 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 10 BUC 27,65 4012694 PROFIL ALU.TREAPTA 25X20 ARGINT S45AG3M 4 BUC 28,49
- Număr anunț
- DA27009487
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.656,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.656,75 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.