Atribuită Cumpărare directă

*3 BUC. PANTALON MEDICAL UNISEX: - 1 BUC MARIMEA XL, culoare bleumarin - 2 BUC MARIMEA 2XL, culoare bleumarin *2 BUC. TUNICA MANECA LUNGA - 1 BUC. MARIMEA L, culoare bleumarin - 1 BUC. MARIMEA XL, culoare bleumarin *1 PERECHE SABOTI TAG - MARIMEA 40 *1 BUC BLUZA CU ANCHIOR MARIMEA 2XL, culoare bleumarin

Număr anunț
DA26926098
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA (CUI 21320776)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
Cod CPV
18100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,95 RON
Valoare atribuită
373,95 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,95 RON

din 373,95 RON estimat