Atribuită
Cumpărare directă
Masca Trei Straturi Trei Pliuri Tip 2R 50 Buc/Cutie 10.000 CUTIE 25.0000 Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 300M 60.000 BUC 23.3800 Manusi Latex Nepudrate Albe Marimea L 100 Buc/Cutie 10.000 CUTIE 55.0000 Manusi Latex Nepudrate Albe Marimea M 100 Buc/Cutie 10.000 CUTIE 55.0000 Sapun Spray Universal 1L 36.000 BUC 26.3800 Spuma Dezinfectanta Maini Pe Baza De Alcool 1L Tork 3.000 BUC 82.8200
- Număr anunț
- DA26977471
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.950,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.950,94 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.