Atribuită Cumpărare directă

Server cu licență windows – DNP- conform oferta

Număr anunț
DA26989374
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
M247 EUROPE SRL (CUI 30203422)
Cod CPV
48820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.200 RON
Valoare atribuită
50.200 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
12.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.200 RON

din 50.200 RON estimat