Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare pentru toate riscurile (incendiu, calamitati, furt etc ), conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 5 cladiri situate in Jud. Hunedoara , in care se se desfasoara activitati culturale, etc. Nr. Crt. /Denumire/Anul dobandirii sau darii in functiune /Valoare inventar /Suprafata -mp-/ 1. Clădire „Castel Bethlen - Magna Curia” Deva; 1937/restaurat 2006 2.343.533 1138,5 ; 2. Clădire Secţie de Etnografie şi Artă Populară Orăştie; 1952/restaurat 1990 445.254 189,5 ; 3. Clădire Expoziţia de Istorie Locală şi Etnografie Brad; 1988 503196.61 263,96 ; 4. Clădire Muzeul Memorial „Aurel Vlaicu”; 1982/renovat 2012 381.010 122,84 ; 5. Clădire Secţie Muzeul de Arheologie Sarmizegetusa 1982 1.446.292,39 588,13 ; Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polite: 04 decembrie 2020
- Număr anunț
- DA26937957
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.213,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.213,77 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.