Atribuită Cumpărare directă

Servicii cazare si taxa curs participanti cursuri perfectionare. Denumire curs „Comunicarea în sectorul public. Managementul documentelor și transparenț decizională”, Perioada 13.12.2020 - 20.12.2020, Hotel HOTEL PRESIDENT SPA Băile Felix. Tarif curs 980 lei cu TVA / Tarif cazare 3.690 lei cu TVA.

Număr anunț
DA26972623
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.337,82 RON
Valoare atribuită
4.337,82 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.337,82 RON

din 4.337,82 RON estimat