Atribuită Cumpărare directă

hartie igienica 3 straturi, 24 role/bax - 12 baxuri x 15.01 lei prosoape hartie, 450 foi - 12 role x 9.1975 lei alcool sanitar 500ml - 12 buc x 5.35 lei sapun lichid 5L - 4 buc x 16.37 lei

Număr anunț
DA26986431
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TELIUCU INFERIOR (CUI 29060248)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON

din 420,17 RON estimat