Atribuită Cumpărare directă

Usi

Număr anunț
DA26954608
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.081,39 RON
Valoare atribuită
48.081,39 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.081,39 RON

din 48.081,39 RON estimat